Kimyasal Madde Depolama

Merkez Bandırma olmak üzere Kocaeli-Başiskele, Kocaeli-Dilovası, Osmaniye, Mersin-Tarsus ve Tekirdağ-Çorlu şubeler olmak üzere toplam 250.000 ton üzerinde Sülfürik Asit depolama kapasitesine sahip olan firmamız, kurulumu devam etmekte olan Adana / Yumurtalık Serbest Bölge tank çiftliği yatırım projesi ile mevcut Sülfürik Asit depolama kapasitesini 350.000 ton üzerine çıkararak tüm likit kimyasal ürünlerin depolama hizmeti müşterilerimize verilmektedir. Bandırma ve İzmit lokasyonlarında bulunan ısıtma ve yalıtım özellikli krom tanklarımız ile farklı kimyasalların depolanması hizmeti de verilmektedir. Tüm depolama tanklarımız radar seviye ölçüm cihazları ile 24 saat anlık olarak izlenmektedir. 

250 adet üzerinde öz mal aracımız ile her türlü kimyasal ürün taşımacılığı ADR ve İş Güvenliği kurallarından ödün vermeden yapılmaktadır. Ürünlerimiz müşteri talebi doğrultusunda tanker, IBC ya da bidon olarak hazırlanıp sevk edilmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti gözetilerek, aktif ve çözüm odaklı satış ekibimizle müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

ALÜMİNYUM SÜLFAT

 SIVI ALÜMİNYUM SÜLFAT

SÜLFÜRİK ASİT

 AMONYAK

 SULU AMONYAK (%25)

 FOSFORİK ASİT (%75 & %85)

 NİTRİK ASİT

ALÜMİNYUM HİDROKSİT

Kimyasal Madde Depolama